Akce duben 2017

Název Termín / Čas / Místo Kontakt Cena
PREZENTACE TANEČNÍ SKUPINY H2BSB SOBOTA 1.4. – 8.00 – 20.00 hodin – Taneční soutěž – Czech Dance Masters – Přerov
KURZ IN-LINE BRUSLENÍ – pro MŠ Horní Paseky PONDĚLÍ 3.4. – 9.30 – 11.00 hodin – Hřiště MŠ Horní Paseky
MOUDRÁ SOVIČKA – I. stupeň ZŠ ČTVRTEK 6.4. – 8.00 – 11.00 hodin – Spol. dům Rožnov p.R.
MOUDRÁ SOVIČKA – II. stupeň ZŠ PÁTEK 7.4. – 8.00 – 11.00 hodin – Spol. dům Rožnov p.R.
FILATELISTÉ ZVOU VEŘEJNOST ČTVRTEK 6.4. – 18.00 hodin – SVČ
KURZ IN-LINE BRUSLENÍ PÁTEK 7.4. – pro MŠ 1.máje, sportovní třída 10.00 – 11.30 hodin – Hřiště ZŠ Pod Skalka
VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ S MŠ ZUBŘÍ PÁTEK  7.4. – 15.00 – 18.00 hodin – Zubří
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY SOBOTA 8.4. – 9.00 – 13.30 hodin – Mlýnská dolina, Valašské muzeum v přírodě
PREZENTACE TANEČNÍ SKUPINY H2BSB NEDĚLE 9.4. – 8.00 – 20.00 hodin – Taneční soutěž – Taneční skupina roku – Zlín
KURZ IN-LINE BRUSLENÍ – pro MŠ Horní Paseky PONDÉLÍ 10.4. – 9.30 – 11.00 hodin – Hřiště MŠ Horní Paseky
ODPOLEDNÍ KERAMICKÉ TVOŘENÍ PONDĚLÍ 10.4. – 15.30 – 19.30 hodin – SVČ
HEART2BEAT DANCE CUP STŘEDA 12.4. – 14.00 – 18.00 hodin – Tělocvična ZŠ Pod Skalkou
VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ ČTVRTEK 13.4. – 7.30 – 16.30 hodin – SVČ
DEN ZEMĚ S MŠ ZUBŘÍ ÚTERÝ 18.4. – 8.30 – 11.30 hodin – MŠ Zubří
JARNÍ KERAMICKÉ TVOŘENÍ – pro MŠ Zubří STŘEDA 19.4. – 8.00 hodin – SVČ Rožnov p. R.
DEN ZDRAVÍ – pro ZŠ ČTVRTEK 20.4. – 8.00 – 12.00 hodin – SVČ Rožnov p.R.
DEN ZDRAVÍ ČTVRTEK 20.4. – 12.30 hodin – Hudební altánek, park
FILATELISTÉ ZVOU VEŘEJNOST ČTVRTEK 20.4. – 18.00 hodin – SVČ
KURZ IN-LINE BRUSLENÍ – pro MŠ 1.máje, sportovní třída PÁTEK 21.4. – 10.00 – 11.30 hodin – Hřiště ZŠ Pod Skalka
DEN ZEMĚ PÁTEK 21.4. – 8.00 – 13.00 hodin – Rožnov a okolí
VERISÁŽ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE ROŽNOV ZA STARÝCH ČASŮ A DNES, VÝSTAVA K VÝROČNÍ 750 LET MĚSTA ROŽNOV POD RADHOŠTĚM PÁTEK 21.4. – 16.00 – Galerie Na Radnici, vestibul,
Rožnov pod Radhoštěm
PREZENTACE TANEČNÍ SKUPINY H2BSB SOBOTA 22.4. – 18.00 – 21.00 hodin – Prezentace činnosti – Tanec Valmez
PŘESPOLNÍ BĚH SOBOTA 22.4. – 8.30 hodin – Ranč Bučiska
BURZA FILATELISTŮ A VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE „VESMÍR NA POŠTOVNÍCH ZNÁMKÁCH“ NEDĚLE 23.4. – 8.00 – 10.30 hodin – Městský úřad Rožnov pod Radhoštěm
KURZ IN-LINE BRUSLENÍ – pro MŠ Horní Paseky PONDĚLÍ 24.4. – 9.30 – 11.00 hodin – Hřiště MŠ Horní Paseky
ODPOLEDNÍ KERAMICKÉ TVOŘENÍ PONDĚLÍ 24.4. – 15.30 – 19.30 hodin – SVČ
PREZENTACE TANEČNÍ SKUPINY H2BSB
Vystoupení pro Diakonii Valašské Meziřičí
ČTVRTEK 27.4. – 15.00 – 18.00 hodin – Janíková stodola
GLAZOVÁNÍ KERAMICKÝCH VÝROBKŮ – pro MŠ Zubří ČTVRTEK 27.4. – 8.00 hodin – SVČ Rožnov p. R.
MEZINÁRODNÍ DEN TANCE PÁTEK 28.4. – 15.00 – 17.00 hodin – Náměstí T.G.M.– Rožnov pod Radhoštěm
KURZ IN-LINE BRUSLENÍ – pro MŠ 1.máje, sportovní třída PÁTEK 28.4. – 10.00 – 11.30 hodin – Hřiště ZŠ Pod Skalka
POHÁDKOVÝ PÁTEK – ZAHRADNÍČEK TONÍČEK PÁTEK 28.4. – 17.00 hodin – sál SVČ
PREZENTACE TANEČNÍ SKUPINY H2BSB SOBOTA – NEDĚLE 29. – 30.4. – Taneční soutěž – Ulita4Dance – Praha

 



Enter Google username or id to start! Example: 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow